17 wrzesnia 201715 września 2017 roku odbyła się w naszej Szkole uroczysta akademia poświęcona 78. rocznicy agresji hitlerowskiej i ZSRR na Polskę w 1939 roku. Uczniowie klasy piątej: Martyna Chorzępa, Julia Mikołajczyk, Ola Polańska i Szymon Ciapa z klasy szóstej recytowali wiersze, a uczennice klasy siódmej: Joanna Cisek i Tupaj Zuzanna przedstawiły pewne fakty związane z tymi wydarzeniami. Akademię uświetnił śpiew szkolnego chóru pod kierownictwem p. Dariusza Kosaka. Pani dyrektor Teresa Surdyka podsumowując zebrane w scenariuszu treści zaprosiła wszystkich na niedzielną uroczystość poświęconą pamięci pomordowanych przez NKWD w turzańskim lesie w 1944roku. Akademię i dekoracje przygotowali p. Tomasz Majka, p. Janusz Wołcz i p. Piotr Gazda wraz z uczniami.

camera logo3