dzien ziemi 201724.04.2017r. w naszej Szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi, który jest największym świętem ekologicznym obchodzonym od 1970r. Uczniowie klasy 4 pod opieka p. Anny Marszał przygotowali krótka informacje na temat Historii Dnia Ziemi i zaprezentowali całej szkole poprzez odczyt przez radiowęzeł. Następnie dla klas 1-3 przeprowadzono pogadankę i konkurs na najlepiej segregująca śmieci klasę. W tej rywalizacji wygrała klasa 1, następnie II miejsce zajęła klasa 2, a III miejsce zajęła klasa 3. W podsumowaniu konkursu zwrócono uwagę na prawidłowe segregowanie poszczególnych odpadów i umieszczanie we właściwych pojemnikach. Dla wszystkich uczestników były słodkie upominki. Była to pouczająca zabawa dla klas najmłodszych.

camera logo3