spotkanie z ksiazka w przedszkolu 2016Do naszego Przedszkola przyszły dzieci ze Szkolnego Koła Bibliotecznego wraz z p. J. Ożóg. Przebrana za bohatera bajki, koleżanka z klasy 4 SP przeczytała „Kota w butach”. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali bajki. Wszystkie dzieci na zakończenie dostały kolorowankę z tej bajki. Bardzo dziękujemy pani Joannie za prezentację dla Przedszkolaków.

W tym samym dniu p. T. Krasoń z Biblioteki Publicznej przybliżyła dzieciom zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia: ubieranie choinki, pieczenie pierników, wieczór wigilijny, śpiewanie kolęd. Pani przyniosła książki poświęcone tematyce świąt. Dzieci z zaciekawieniem oglądały ilustracje, słuchały świątecznych wierszy i opowiadań. Bardzo cieszymy się, ze p. Teresa przybliżyła dzieciom piękny czas oczekiwania na święta.

camera logo3