przygotowania do swiat w przedszkolu 2016Czas wyczekiwania na Święta Bożego Narodzenia upływa w Przedszkolu między innymi pod hasłem wypiekania przepysznych pierników, robienia ozdób na choinkę. Dnia 8 grudnia w Przedszkolu unosił się zapach cynamonu, przypraw. Przedszkolaki pod kierunkiem Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Górnie wykonały ciasto na pierniki. Z ogromnym zaangażowaniem, przejęciem wałkowały ciasto, a następnie wykrawały za pomocą foremek różne kształty pierniczków. Po upieczeniu pięknie je udekorowały.

W imieniu maluchów i wychowawczyń serdecznie dziękuje Paniom Małgorzacie Nicpoń, Elżbiecie Zdeb, Urszuli Miazga za przybycie do Przedszkola, wspaniałe zaprezentowanie się w pięknych strojach regionalnych.

Bożena   Oczkowska

camera logo3