szkolny konkurs piosenki obcojezycznej 201622 listopada 2016 roku odbył się w naszej Szkole coroczny Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Uczniowie zaprezentowali utwory w języku angielskim oraz hiszpańskim.

Wyniki w kategorii "Szkoła Podstawowa":

Miejsce 1: zespół Barbara Radomska (kl. 5) i Joanna Serafin (kl. 5)
Miejsce 2: ex-aequo zespół Magdalena Dobosz (kl. 5) i Klaudia Skomro (kl. 5)
                                  zespół Wiktoria Kapela (kl. 5) i Kinga Sikora (kl. 5)
                                  Kornelia Radomska (kl. 4)
                                  Martyna Chorzempa (kl. 4)

Wyniki w kategorii "Gimnazjum":

Miejsce 1: zespół Sabina Skiba (kl. IIB), Barbara Kiełb (kl. IIIB), Natalia Flis (kl. IIIB) i Aleksandra Zdeb (kl. IIIB)
Miejsce 2: zespół Aleksandra Zybura (kl. IIA) i Mateusz Ożóg (kl. IIA)
Miejsce 3: zespół Karolina Stec (kl. I) i Aleksandra Piersiak (kl. I)
Wyróżnienia: - Anna Sączawa (kl. IIB)
                       - Paweł Surdyka (kl. IIIA)
                       - zespół Klaudia Chorzempa (kl. IIB), Patrycja Ciupak (kl. IIB), Wioletta Chorzępa (kl. IIB) i Weronika Olszowy (kl. IIB)

Gratulujemy wszystkim wykonawcom! Zwycięzcy obu kategorii w nagrodę reprezentowali naszą Szkołę na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wólce Niedźwiedzkiej.

camera logo3