250926 wizyta

Jeż się pod liściem układa

                 a deszcz pada, pada, pada, pada.

                 Wiewiórka w dziupli się śmieje,

                 a wiatr wieje, wieje, wieje, wieje.

                 Niedźwiadek usnął i chrapie,

                 a z chmur kapie, kapie, kapie, kapie.

Dziś w naszym przedszkolu gościliśmy wyjątkową osobę – panią bibliotekarkę Teresę Krasoń z pobliskiej biblioteki. Podczas spotkania dzieci wysłuchały pięknych jesiennych opowiadań i wierszyków o spadających liściach, wiewiórkach i kasztanach. Były także zagadki oraz wspólne rozmowy o ulubionych książkach. Przedszkolaki dowiedziały się, jak można zapisać się do biblioteki i samodzielnie wypożyczać książeczki. To była piękna, pełna ciepła i inspiracji jesienna przygoda z książką!
Dziękujemy pani bibliotekarce za wspaniałe spotkanie i już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty.  camera-logo3.jpg