221221 jaselka przedszkole Magia i niezwykły nastrój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszył przedszkolakom już od początku grudnia. Rozpoczęliśmy od spotkania z Mikołajem. W dniu 6 grudnia wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami. W podziękowaniu zaśpiewały i zatańczyły dla Mikołaja oraz wręczyły Mikołajowi listy z podziękowaniem za otrzymane prezenty. Następnie piekliśmy pierniczki i samodzielnie je ozdobiliśmy.

Wiele czasu poświęciliśmy na wykonanie ozdób choinkowych i dekorację sali. Ogromnie dużo radości sprawiło dzieciom ubieranie choinki ozdobami wykonanymi własnoręcznie.

Śpiewanie kolęd i pastorałek, poznanie literatury i wiersz to wszystko sprawiało dzieciom dużo radości i budowało świąteczną atmosferę zbliżających się Świąt.

A w dniu 21 grudnia w naszej Sali odbyło się wyczekiwane przez nas spotkanie z zaproszonymi gośćmi. Wśród przybyłych gości była Pani Teresa Surdyka dyrektor Zespołu Szkół im. ks. M. Lachora w Górnie, ksiądz Jakub nasz katecheta i wielu członków rodziny i grupa uczniów naszej szkoły.

Dzieci przedstawiły program artystyczny, wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy i dzieląc się opłatkiem złożyliśmy sobie życzenia. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców popijaliśmy kompotem z suszu owocowego.

Wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie, życzliwość i trwanie w radosnej atmosferze. 

                                                                                            Wychowawczyni grupy

                                                                                            Bożena Oczkowska

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg