221215 konkurs koled

W czwartek tj. 15.12.2022r. w sali grupy "0" odbył się konkurs kolęd i pastorałek pod hasłem "Hej kolęda, kolęda".

Organizatorami konkursu były wychowawczynie klasy "0": Maria Rembisz, Maryla Romańska.

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwianie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych.

Wszyscy uczestnicy z dużym zaangażowaniem z pomocą rodziców przygotowali się do konkursu. Uroku występom dodała pięknie przygotowana gazetka o tematyce Bożonarodzeniowej.
Komisja w składzie: M. Rembisz, M. Romańska, M. Zdeb, przyznała wszystkim uczestnikom dyplomy, książki i drobne upominki. Szczególnie dumni jesteśmy z naszych przedszkolaków, którzy wzięli udział w konkursie. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmiku. camera-logo3.jpg