221003 wycieczka Trzebuska

W dniu 26.09.2022 r. przedszkolaki pod opieką wychowawczyń i rodziców udały się do zagrody „Przystań na siodło” w Trzebusce.

Tam dzieci spotkały, poznały zwierzęta: alpaki, owce, króliki, kozy, konie. Miały możliwość dokarmiania zwierząt, głaskania, przytulania, czesania koni. Jak zauważyłam sprawiło im to dużo przyjemności. Ogromną radość sprawiła dzieciom możliwość jazdy na koniu. Chętnych nie brakowało.

Podczas spotkania ze zwierzętami, zabawami na placu zabaw panowała miła, radosna atmosfera.

Następnie dzieci zjadły kiełbaski upieczone na grilu. Smakowały znakomicie. Popiły ciepłą herbatką przygotowaną przez gospodarza zagrody. Był również słodki poczęstunek. Na koniec zatańczyliśmy przy muzyce. Korowód poprowadziła pani Jesień. Było naprawdę przyjemnie i wesoło. A to wszystko wydarzyło się z okazji „Powitania Jesieni”.        camera-logo3.jpg

Bożena Oczkowska