Już od samego rana dzień 17.05. (wtorek) w naszym przedszkolu tętnił życiem. Właśnie tego dnia zorganizowano piknik dla dzieci i chętnych rodziców. Celem imprezy była integracja wszystkich grup przedszkolnych, rodziców z przedszkolem oraz aktywne spędzenie czasu. Atrakcji nie brakowało. Na boisku szkolnym stanęła wielka dmuchana zjeżdżalnia, do której kolejka nie miała końca, dzieci rysowały kolorową kredą, uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną, puszczały bańki mydlane. Każdy miał swoje miejsce odpoczynku na przyniesionym z domu własnym, ulubionym kocyku. Zadbano również o apetyty uczestników serwując: lody, gofry, watę cukrową, paluszki, ciastka, chrupki oraz kiełbaski z grilla. Piknik był bardzo udany. Obserwując uśmiechnięte twarze dzieci odnosimy wrażenie, że taki piknik to strzał w dziesiątkę. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci rodziców jak i naszych małych przedszkolaków, bo wspólny czas to najlepszy prezent i dla dziecka i dla rodzica. Należy zaznaczyć również, że rodzice bardzo pomogli w organizacji pikniku. Składamy serdeczne podziękowania dla nich za współpracę, pomoc, życzliwość oraz wszelkie działania podejmowane na rzecz naszego przedszkola. W tym miejscu serdecznie dziękujemy paniom: A. Tupaj, P. Kiełb, K. Flis, D. Sakowska, N. Prugar oraz naszemu Panu konserwatorowi W. Dudzik. Serdecznie dziękujemy  Pani R. Radomskiej oraz firmie STYROBUD za wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni i sprzętu do robienia waty cukrowej.

Wychowawczynie przedszkolaków