nowa sala w przedszkolu 2019W roku szkolnym 2018/19 w przedszkolu zostały utworzone 3 grupy wiekowe. Są to liczne grupy, dlatego zaistniała konieczność przystosowania nowej sali. Dzięki zabiegom p. dyrektor Teresy Surdyka, została pięknie odnowiona i wyposażona klasa szkolna, dla potrzeb grupy „0”. Pani dyrektor dzięki licznym staraniom pozyskała środki finansowe z Urzędu Gminy w Sokołowie Młp. Z tych środków zakupiono:kolorowe meble, biurko, krzesełka, dywan, tablice.

Nasze przedszkolaki cieszą się z nowej sali. Bardzo dziękujemy p. dyrektor Teresie Surdyka za dostrzeżenie potrzeb przedszkola. Podziękowanie składamy również na ręce p. Burmistrza Andrzeja Ożoga i p. Stanisława Jarosza za wsparcie finansowe.

Maryla Romańska
Maria Rembisz