salatki zdrowe i kolorowe 201626 kwietnia 2016 roku w Szkole odbyła się kolejna akcja SKC „Sałatki zdrowe i kolorowe”. Uczennice bardzo chętnie zaangażowały się w akcję, która miała na celu pozyskanie środków finansowych dla dzieci z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie. Serdecznie dziękujemy uczennicom, które przygotowały domowe sałatki i nieodpłatnie przekazały na szczytny cel. A były to: Aleksandra Radomska, Anna Radomska, Sabina Skiba, Adrianna Niemiec, Anna Wójcik, Emilia Chorzempa, Anna Sączawa. Świeże sałatki w szkole przygotowały uczennice z klasy IIA Gimnazjum: Wioletta Miazga, Aleksandra Nicpoń, Karolina Ożóg, Izabela Bizior, Agata Naja, Paulina Szostecka.

Naszym działaniom przyświeca cel propagowania i niesienia pomocy osobom potrzebującym, a szczególnie ciężko chorym dzieciom, a także uwrażliwienie młodzieży ma potrzeby innych.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom.

Opiekunowie SKC

mgr A. Piróg, mgr K. Bethoon, mgr M. Kot- Nowicka