231112 stol

   W piątek 10 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Na ten dzień wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami przygotowali akcję ,,Stół słodkości w Dniu Niepodległości". Od samego rana uczniowie  przynosili do szkoły słodkie smakołyki. Za symboliczną  kwotę można było kupić ciastka, babeczki, wafle oraz  galaretki z owocami. Wypieki sprzedawane były na przerwach, a wybierać było w czym. Wszystkie łakocie rozeszły się w mgnieniu oka.  Akcja odniosła ogromny sukces, nauczyciele, pracownicy i uczniowie z chęcią kupowali nasze słodkości.  Zebrane środki przekazane zostaną Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

  Serdeczne podziękowania składamy naszym wolontariuszom za wkład pracy i poświęcony czas. Są to: Olga Kida, Jagoda Łyko, Nikola Smolak, Antonina Tupaj, Filip Cisek, Aleksandra Łach, Sebastian Cisek, Wojciech Rembisz, Piotr Piróg, Rafał Piersiak oraz Michał Chorzempa. 

Katarzyna Bethoon, Aleksandra Piróg

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg