211110 stol slodkosci

10 listopada 2021r. wolontariusze należący do SKC po raz trzeci przeprowadzili na terenie naszej szkoły akcję: Stół słodkości w Dniu Niepodległości. W tym dniu oprócz uroczystej akademii z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, wolontariusze sprzedawali domowe ciasta, muffinki, wafle, cynamonki i kokoski. Celem akcji charytatywnej było pozyskanie funduszy na rzecz Dzieci z Domów Dziecka przy ul. Nizinnej w Rzeszowie.

Dzięki hojności uczniów i pracowników szkoły udało się uzbierać kwotę w wysokości 430 zł.
            Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom, którzy znaleźli czas na przygotowanie smakołyków. Byli to uczniowie: z klasy 8 SP: Sandra Chorzępa, Martyna Kazik, Martyna Naja, Justyna Burszta, Olga Tupaj, Julia Ożóg; z klasy 7: Agata Skiba, Aleksandra Skiba, Weronika Wrzos, Krzysztof Piróg; z klasy 6: Wojciech Rembisz, Gabriela Miazga, Aleksandra Perlak.

camera-logo3.jpgOpiekunowie Szkolnego Koła Caritas