gora grosza 2020Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję „Góra Grosza”. Wolontariusze SKC w dniach od 25 listopada 2019 do 2 stycznia 2020 roku prowadzili zbiórkę monet. Łącznie uzbierano kwotę 369,49 zł. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, przebywających w opiece zastępczej. Włączając się w akcję „Góra Grosza” zależało nam aby uświadomić uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci będących w trudnej sytuacji życiowej. Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę, segregację i liczenie monet. Najwięcej czasu i pracy włożyły w to uczennice z klasy 7: Jadwiga Rembisz oraz Patrycja Krawczyk.

Opiekunowie SKC

camera-logo3.jpg