read.jpg

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do pracy w Kole Bibliotecznym !!!!

Praca w kole bibliotecznym daje możliwość rozwijania różnych zdolności: plastycznych, pisarskich, organizacyjnych, aktorskich, dziennikarskich; jest także okazją do miłego spędzania wolnego czasu.

W wyniku realizacji tematyki zajęć uczniowie zdobywają konkretne wiadomości i umiejętności, wzbogacają słownictwo o pojęcia związane z literaturą, prasą, książką i biblioteką. Zajęcia stwarzają możliwość bycia razem z rówieśnikami, warunki do rozmowy i zaprzyjaźnienia się.

Program pracy Koła Bibliotecznego na rok szkolny 2016/2017 dostępny jest na stronie internetowej Szkoły (zakładka "biblioteka") i w bibliotece szkolnej.

Chętnych uczniów proszę o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej do 7 października.

mgr Joanna Ożóg