wigilijka u starszakow 201820.12.2018r. W przedszkolu w grupach starszych odbyło się spotkanie opłatkowe dla dzieci i ich rodziców. Na tę uroczystość dzieci wspólnie z wychowawczyniami przygotowały przedstawienie jasełkowe. Wprowadziło ono wszystkich w okres świąteczny. Dzieci pięknie odtworzyły swoje role, śpiewały kolędy. Wszystkim zebranym złożyły życzenia i podzieliły się opłatkiem. Zgromadzonym w odświętnie udekorowanej sali p. dyr T. Surdyka złożyła życzenia świąteczne.Po przedstawieniu rodzice i dzieci spotkały się na poczęstunku przygotowanym przez rodziców.
Dziękujemy paniom B. Sączawa, A. Rembisz, M. Krudysz, Z. Kramarz za przygotowanie poczęstunku. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przygotowanie strojów.

Maryla Romańska

camera-logo3.jpg